חדש בקליניקה של ד"ר קלאודיה

הזדמנות חדשה ומפתיעה נפתחה לילדי באר-שבע בגילאי 4-5 שנים
(גן טרום חובה וחובה)

חוגי העשרה ייחודיים לשיפור היכולת הקוגניטיבית והשפתית של ילדים צעירים, בהתבסס על שיטת "מלודי פון", שפותחה על ידי ד"ר קלאודיה אנבה כבר בשנת 2015.

לאחר שנים של עבודה עם אלפי ילדים בגיל הרך ובית הספר, ומתוך ההבנה כי שיפור היכולת השפתית מתבצע טוב יותר מתוך למידה חווייתית, פותח חוג העשרה ייחודי.

במסגרת החוג, ילמדו הילדים באמצעות מגוון של שיטות לימוד נושאים חשובים וירחיבו את אוצר המילים הנדרש כדי לקיים שיח בנושאים אלו. לדוגמא – יחסים במשפחה, כלי תחבורה, בעלי חיים, צבעים, צורות, מדינות שונות בעולם, מערכת השמש, חשבון ועוד.

לימוד הנושאים השונים יתבצע באמצעות פעילויות מעולמות תוכן מגוונים כדוגמת תיאטרון ומוסיקה  / חקר מדעי /  אומנות / הכנת מאכלים במטבח.

 חוגי העשרה לילדים בגילאי טרום חובה וחובה

ההקניות החדשות יאפשרו לילדים לחזק את היכולות השפתיות שלהם.

הילדים ישפרו את יכולת שליפת המילים והשימוש באוצר מילים רחב, יעשו שימוש במילים החדשות במסגרת משפטים בהתאם לנדרש בסיטואציה, ויתרגלו הסבר מילולי של חוויות, תוך משחק ותקשורת הדדית עם בני גילם.

בסיום המפגשים יקבלו הילדים את התוצרים שהכינו כשי לבית.

על מנת למקסם את יכולת הלמידה של הילדים בחוג, יחולקו הקבוצות בהתאם לגילאי המשתתפים ולרמה השפתית שלהם (*) וכך יוכלו ליהנות וללמוד יחד.

בכל קבוצה ישתתפו עד 7 ילדים שיודרכו על ידי 2 מדריכות.

לפרטים נוספים ולהרשמה חייגו 072-3307575 או מלאו את הטופס

החוג הינו במתכונת שנתית, אולם ניתן גם להירשם בכל פעם רק לשליש שנה
(4 חודשים).

מומלץ להקדים ולהירשם (*) כמות המקומות מוגבלת.

*הרישום לחוג מותנה בהגעה לפגישת היכרות (ללא תשלום) לצורך התאמה ושיבוץ לקבוצה ע"פ הרמה השפתית של הילד\ה.

משובים של  הורים לילדים המשתתפים בחוגי ההעשרה

"בהחלט הפעילות בקבוצות עזרה לא' מבחינה חברתית. העבודה בקבוצות מאוד עזרה לה בחיזוק התפתחות השפה של הילדה שלי."

אמא של א' בת 5 שנים

"אני רואה שיפור מבחינת חברתית לאחר שילוב של א' בקבוצות.  אפילו רואה כי הביטחון העצמי עלה יותר בזמן שא' השתתף בקבוצה. כמו כן, אני מרגישה שיפור בתחום השפה והיגוי. א' כבר מדבר בשפה יותר גבוהה ומתאימה לגילו."

אמא של א' בן 5 שנים

"קיים שיפור רב מתחילת שילוב של א' בפעילות הקבוצה. הפעילות עוזר לו להתקדם בשיפור השפה והדיבור"

אבא של א' בן 5 שנים

"לאחר הפעילות בקבוצות ניכר שיש שינוי בהתנהגות החברתית של ביתי. פ' פונה לחברים ומצליחה ליצור אינטראקציה עם ילדים שפחות מכירה. כמו כן, קיים שיפור בשפה והרחבת אוצר המילים והתבטאות כלפי האנשים."

אמא של פ' בת 5 שנים

"הרגשתי כי מאז שילוב הילד בקבוצה חל שיפור מבחינת חברתית , למד יותר להציע ולהתחלק . כמו כן, חל שיפור משמעותי בשפה ובתקשורת הדדית"

אמא של ה' בן 4 שנים