בעזרת הדרכה מתאימה, יכולים ההורים להעלות לילדיהם את המודעות לחשיבותה של השפה בקרב המשפחה. באמצעות שיטת "מלודי פון" לטיפול ברכישת השפה ודיבור בילדים, מקבלים ההורים הדרכה מפורטת לשימוש יום יומי, בהתאם לתחומי העניין וגיל ילדיהם וכמובן לפי עקרונות המשפחה.

עצם היותם של ההורים מרכיב פעיל בשיפור יכולת הדו-שיח של הילד, הם נדרשים לשפר את האופן שבו הם מאזינים לדיבורו של הילד ואת הדרך בה יעבירו לו באופן תקין ובאהבה, מה הם חוקי השפה והדיבור שעליו להפנים.

בכל פגישה מקבלים ההורים הדרכה לגבי תחומי העניין המתאימים לרמת הילד, אופי המשחקים המתאימים לו וסוג התרגול שישיא את הצלחתו של הילד וישפר את דיבורו.

לברור סוגי הטיפול המתאימים להפרעות שפה ודיבור , הפרעות שפה ודיבור בגיל הרך (כולל ילדים דו-לשוניים), עיכוב בהתפתחות השפה בגיל הרך עם הדרכה להורים, פיתוח מיומנויות המודעות הפונולוגית לילדים שעולים לכיתה א' ובכל התלבטות שהיא שלחו אלינו מייל – עם פרטי המקרה או צרו קשר בטלפון:

072-3307575

הרצאה: פיתוח מיומנויות שפה לקראת לימוד קריאה

האם אתם קבוצת הורים לילדים העולים לכיתה א' שעדין אינם שולטים בשפה? סיימתם לא מזמן את לימודי החינוך ואתם מיועדים לחנך את השכבה הצעירה.

לפרטים נוספים והזמנה

מיומנויות השפה לילדים עם הפרעות קשב וריכוז

הקניית שפה לילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז דורשת מיומנויות מיוחדות. אם אתם עובדים עם ילדים או אתם הורים לילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז.

לפרטים נוספים והזמנה

סדנא: לפיתוח מיומנויות הקראת סיפורים לגיל הרך

רוצים ללמוד טכניקות שונות לפיתוח יכולת הקראת סיפורים לגיל הרך?
מסתבר שלא מספיק רק להקריא סיפור אלא נכון גם לשלב את הילד בהקראתו.

לפרטים נוספים והזמנה